Студія архітектури та дизайну

Список разделов Общий раздел Флудильня

Сообщение #1 mtagc » 27 апреля 2024, 18:17

Які кроки потрібно зробити, щоб обрати ідеальну студію дизайну та архітектури для мого проєкту? Які питання варто задати потенційним кандидатам?
mtagc
Автор темы
Репутация: 0
С нами: 1 месяц 7 дней

Сообщение #2 Dido » 28 апреля 2024, 07:00

Я просто захоплений нашим останнім проектом будинку, який розробила студія дизайну та архітектури Makhno Studio https://makhnostudio.com/uk/studio/portfolio/architecture/residentials/ їхній підхід до архітектури просто феноменальний. Їхні будинки - це справжні шедеври сучасного мистецтва, які поєднують в собі естетику, функціональність і природні матеріали. Вони завжди знаходять нові способи використання простору і створюють унікальні, інноваційні дизайни, які вражають своєю красою і зручністю. Що мені особисто подобається - це їхнє використання величезних вікон і скляних стін, що дозволяє природному світлу залити кожен куточок будинку. Крім того, вони чудово враховують ергономіку та енергоефективність, що робить їхні проекти ще більш привабливими. В цілому, я впевнений, що будинок від Makhno Studio - це ідеальний вибір для кожного, хто цінує вишуканий дизайн і комфорт.
Dido
Репутация: 0
С нами: 1 месяц 9 дней


Вернуться в Флудильня

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 199 гостей